
Парасолька прозора тростина жіноча напівавтомат 16 спиць купол 100 см з білою ручкою (31418)
- Немає в наявності
- Код: 031418-688
740 ₴
- +380 (50) 393-55-17
Модна жіноча парасолька-тростина від дощу системи напівавтомат - це надійний захисник від дощу. Каркас даної парасольки виконаний зі сталі. Купол виробу виготовлений з прозорого полівінілового матеріалу і декорований каймою в колір ручки. Парасолька укомплектована чохлом у тон виробу.
Характеристики:
Тип парасольки: тростина
Механізм: напівавтомат
Кількість складань: 1
Кількість спиць купола: 16 шт.
Матеріал купола: полівініл
Матеріал корпусу парасольки: сталь покрита фарбою
Матеріал спиць: сталь покрита фарбою, пластик, карбон
Ручка: гачок, пластик
Наявність чохла: є
Габаритні розміри:
Діаметр купола парасольки: 100 см
Довжина у складеному вигляді: 84 см
Вага парасольки: 500 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон, Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип парасольки | Тростина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Висота в упаковці | 12 |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Глибина в упаковці | 6 |
| Довжина у складеному вигляді | 84 |
| Доставка/Оплата | У деяких випадках можлива часткова або повна передплата для відправки замовлення. |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Особливості | З чохлом |
| Розміри | Діаметр купола парасольки: 100 см. Довжина в складеному вигляді: 84 см |
| Тип | Парасольки |
| Ширина в упаковці | 84 |
- Ціна: 740 ₴





