
Дитячий силіконовий нічник Axolotl м'який з вбудованим акумулятором 18 см Рожевий (60758)
- Готово до відправки
- Код: 060758
690 ₴
479 ₴
- +380 (50) 393-55-17
Дитячий силіконовий нічник Axolotl має функціонал 2в1:
- бездротовий портативний світильник-нічник;
- м'яка дитяча силіконова іграшка-антистрес для дітей і малюків, яку можна розминати, гладити і стискати.
Особливості:
- працює від вбудованого акумулятора 1200 mAh;
- виконаний з безпечного, м'якого, приємного на дотик силіконового матеріалу;
- нічник не нагрівається і не б'ється, що робить його ідеальним вибором для маленьких дітей;
- світильник має 2 режима яскравості світіння - 50% і 100%, які можна перемикати легким натисканням або хлопком по корпусу;
- нічник випромінює м'яке приглушене світло, яке не ріже очі і створює затишну атмосферу в кімнаті;
- світильник має роз'єм USB-C для зарядки. Можна заряджати від мережі, комп'ютера, ноутбука або повербанка через usb-шнур, який іде в комплекті.
Внизу на корпусі є 3 кнопки управління:
- OFF: вимкнути;
- 20: встановлення таймера роботи на 20 хв;
- ON: увімкнути. За замовчуванням встановлено рівень яскравості 50%.
Характеристики:
Розміри нічника: 18 х 13 х 7 см
Джерело живлення: вбудований акумулятор 1200 mAh
Потужність: 0.5 Вт
Комплектація: нічник, USB-кабель, коробка.
Розміри упаковки: 17 х 11 х 7.5 см
Упаковка: картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Потужність лампи | 0.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.24 кг |
| Висота в упаковці | 7.5 |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Глибина в упаковці | 11 |
| Доставка/Оплата | У деяких випадках можлива часткова або повна передплата для відправки замовлення. |
| Жанр | Тварини |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Нічник, USB-кабель, коробка |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Особливості | Силіконові м'які |
| Харчування | Від мережі Aкумулятор |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | 18 х 13 х 7 см |
| Тип | Настільний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Ширина в упаковці | 17 |
- Ціна: 479 ₴






